Beta 920/42 — 1/2" wringstaaf
Specificaties
| Model | 920/42 |
| Artikelcode | 009200854 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,41 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 33 × 8 × 6 cm |
| EAN | 8014230035468 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 305 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_42_nl.pdf
Download