Beta 920/44 — 1/2” gebogen wringstaaf
Specificaties
| Model | 920/44 |
| Artikelcode | 009200858 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,296 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 10 × 2 cm |
| EAN | 8014230035475 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 230 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_44_nl.pdf
Download