Beta 920/15 — Verloopdop 1/2” naar 3/8”
Altijd het toegestane koppel volgen
en gelijkmatig en progresief aantrekken
om het breken en eventuele verwondingen
te voorkomen.
Specificaties
| Model | 920/15 |
| Artikelcode | 009200810 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,064 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 17 × 5 × 2 cm |
| EAN | 8014230035376 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 42 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920_slash_15_nl.pdf
Download