Beta 920/46 — 1/2” omslag met handgreep
Specificaties
| Model | 920/46 |
| Artikelcode | 009200862 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,63 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 38 × 16 × 2 cm |
| EAN | 8014230035482 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 385 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920_slash_46_nl.pdf
Download