Beta 920/40 — 1/2” T-sleutel met cardangewricht
Specificaties
| Model | 920/40 |
| Artikelcode | 009200850 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,897 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 62 × 3 × 5 cm |
| EAN | 8014230035451 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 490 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_40_nl.pdf
Download