Beta 910A — Dopsleutels zeskant
Beschikbare uitvoeringen (17)
| Artikelcode | Uitvoering |
|---|---|
| 009100006 | 6 |
| 009100007 | 7 |
| 009100008 | 8 |
| 009100009 | 9 |
| 009100010 | 10 |
| 009100011 | 11 |
| 009100012 | 12 |
| 009100013 | 13 |
| 009100014 | 14 |
| 009100015 | 15 |
| 009100016 | 16 |
| 009100017 | 17 |
| 009100018 | 18 |
| 009100019 | 19 |
| 009100020 | 20 |
| 009100021 | 21 |
| 009100022 | 22 |
Specificaties
| Productlijn | 910A |
| Merk | Beta |
| Artikelfamilie | 910A |
| Hoofdcategorie | Dopsleutels en toebehoren |
| Aantal varianten | 17 |
Documentatie
| Dopmaat (mm) | 12 or 14 or 16 or 17 or 18 or 19 or 13 or 8 or 10 or 11 or 22 or 7 or 15 or 20 or 21 or 9 or 6 |
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910A_nl.pdf
Download
Accessoires
| Artikelnr. | SKU | Omschrijving |
|---|---|---|
| 088880201 | SB1 | Dophouder rails |
| 088880202 | SB2 | Dophouder rails |
| 088880203 | SB3 | Dophouder rails |
| 088880211 | MB1 | Dopsleutelklemmen voor rail SB |