Beta 920B/C30Q — Doppendoos met 30 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 30 twaalfkant
dopsleutels en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 920B/C30Q |
| Artikelcode | 009200975 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 7,951 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 42 × 28 × 6 cm |
| EAN | 8014230101484 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920B_slash_C30Q_nl.pdf
Download