Beta 920AS/C17X — Doppendoos met 17 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 17 twaalfkant
dopsleutels en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 920AS/C17X |
| Artikelcode | 009200942 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 5,168 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 42 × 21 × 6 cm |
| EAN | 8014230106663 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920AS_slash_C17X_nl.pdf
Download