Beta 920/25 — 1/2” cardangewricht
Specificaties
| Model | 920/25 |
| Artikelcode | 009200830 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,167 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 20 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230035420 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 75 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_25_nl.pdf
Download