Beta 920AS/C15 — Doppendoos met 15 twaalfkant dopsleutels en 6 toebehoren
Doppendoos met 15 twaalfkant
dopsleutels en 6 toebehoren
Specificaties
| Model | 920AS/C15 |
| Artikelcode | 009200947 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 6,745 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 42 × 28 × 6 cm |
| EAN | 8014230106670 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920AS_slash_C15_nl.pdf
Download