Beta 920/16 — Verloopdop 1/2” naar 3/4”
Specificaties
| Model | 920/16 |
| Artikelcode | 009200814 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,126 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 17 × 5 × 2 cm |
| EAN | 8014230035383 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 46 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920_slash_16_nl.pdf
Download