Beta 902A/C22 | Thermogevormde inlay leeg
Deze thermogevormde inlay is speciaal ontworpen voor de Beta 902A/C22 dopsleutelset. De lege inlay biedt perfecte opslag en organisatie voor 22 dopsleutels en 6 toebehoren in een metalen kist.
Kenmerken
- Thermogevormde constructie voor duurzaamheid
- Perfecte pasvorm voor Beta 902A/C22 set
- Optimale organisatie van gereedschap
- Geschikt voor metalen kist opslag
- Professionele werkplaats organisatie
Specificaties
| Artikelnummer | 098990133 |
| Afmetingen | 420 x 185 x 60 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Type | Thermogevormde inlay |
| Geschikt voor | Beta 902A/C22 dopsleutelset |
| Uitvoering | Leeg |
| Dopmaat (mm) | 902A/C22, 9899 902A/C22 |
| Type dop | Kort |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
902A_slash_C22_nl.pdf
Download
Selecteer aantal en voeg direct toe aan uw winkelwagen
Laden...