Beta 920M/35L — 1/2” wringijzer met kniegewricht, lange uitvoering
Altijd het toegestane koppel volgen
en gelijkmatig en progresief aantrekken
om het breken en eventuele verwondingen
te voorkomen.
Specificaties
| Model | 920M/35L |
| Artikelcode | 009200843 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,977 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 63 × 5 × 4 cm |
| EAN | 8014230353074 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 600 |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920M_slash_35L_nl.pdf
Download