Beta 920A/C21 — Doppendoos met 21 dopsleutels en 6 toebehoren
Doppendoos met 21 dopsleutels
en 6 toebehoren
Specificaties
| Model | 920A/C21 |
| Artikelcode | 009200952 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 7,365 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 42 × 28 × 6 cm |
| EAN | 8014230106724 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |