Beta 920/36A — 1/2” handgreep met kniegewricht
Specificaties
| Model | 920/36A |
| Artikelcode | 009200847 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,567 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 50 × 8 × 4 cm |
| EAN | 8014230196664 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 408 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_36A_nl.pdf
Download