Beta 910A/C10 — Doppendoos met 10 dopsleutels en 2 toebehoren
Doppendoos met 10 dopsleutels
en 2 toebehoren
Specificaties
| Model | 910A/C10 |
| Artikelcode | 009100909 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,336 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 12 × 4 cm |
| EAN | 8014230106502 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |