Beta 910/R55X — Draaiend mechanisme ratels voor 666N/2X
Specificaties
| Model | 910/R55X |
| Artikelcode | 009100897 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,036 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 8 × 2 cm |
| EAN | 8014230846712 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_R55X_nl.pdf
Download