Beta 910AS/C13 — Doppendoos met 13 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 13 twaalfkant
dopsleutels en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 910AS/C13 |
| Artikelcode | 009100925 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,473 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 34 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230106526 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |