Beta 910B/C16 — Doppendoos met 16 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 16 twaalfkant dopsleutels
en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 910B/C16 |
| Artikelcode | 009100937 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,572 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 34 × 14 × 6 cm |
| EAN | 8014230106540 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |