Beta 910FTX/XL-C10 — 10-delig set van dopsleutels voor bouten met Torx® profiel, lange uitvoering, in kunststof koffer
10-delig set van dopsleutels voor bouten met Torx® profiel,
lange uitvoering,
in kunststof koffer
E6-E7-E8-E10-E11-
E12-E14-E16-E18-E20
Specificaties
| Model | 910FTX/XL-C10 |
| Artikelcode | 009100976 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,352 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 21 × 6 cm |
| EAN | 8054809126678 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
910FTX-XL_slash_C10_nl.pdf
Download