Beta 910/15 — Verloopdop 3/8” naar 1/4”
Altijd het toegestane koppel volgen
en gelijkmatig en progresief aantrekken
om het breken en eventuele verwondingen
te voorkomen.
Specificaties
| Model | 910/15 |
| Artikelcode | 009100810 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,031 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 10 × 5 × 2 cm |
| EAN | 8014230033587 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 30 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910_slash_15_nl.pdf
Download