Beta 910AS/MBM-C18 — Doppendoos met 13 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 13 twaalfkant
dopsleutels en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 910AS/MBM-C18 |
| Artikelcode | 009100926 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,548 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230540917 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910AS_slash_MBM-C18_nl.pdf
Download