Beta 910/16 — Verloopdop 3/8” naar 1/2”
Specificaties
| Model | 910/16 |
| Artikelcode | 009100814 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,041 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 10 × 5 × 2 cm |
| EAN | 8014230033594 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 32 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910_slash_16_nl.pdf
Download