Beta 910A/C16HR — Assortiment van 16 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren met foam inleg in metalen kist.
Nieuwe draaibare ratel is ideaal voor het werken in kleine ruimte
[cassette grootte] 335x145x60 mm - [gewicht] 2,4 kg
Specificaties
| Model | 910A/C16HR |
| Artikelcode | 009100935 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,811 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230762210 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910A_slash_C16HR_nl.pdf
Download