Beta 910A/C16... — Doppendoos met 16 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 16 zeskant dopsleutels
en 5 toebehoren
Beschikbare uitvoeringen (2)
| Artikelcode | Uitvoering |
|---|---|
| 009100936 | 910A/C16 |
| 098990134 | 9899 910C16 |
Specificaties
| Productlijn | 910A/C16... |
| Merk | Beta |
| Artikelfamilie | 910A_slash_C16_dot__dot__dot_ |
| Hoofdcategorie | Dopsleutels en toebehoren |
| Aantal varianten | 2 |
Documentatie
| Dopmaat (mm) | 910A/C16 or 9899 910C16 |
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |