Beta 920/R55X — Draaiend mechanisme ratels voor per 606/10X, 612X, 66/10X, 920/55X
Specificaties
| Model | 920/R55X |
| Artikelcode | 009200878 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,071 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230003764 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_R55X_nl.pdf
Download