Beta 928/R55X — Draaiend mechanisme ratels voor 614X
Specificaties
| Model | 928/R55X |
| Artikelcode | 009280858 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,179 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 6 × 4 × 4 cm |
| EAN | 8014230004105 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_R55X_nl.pdf
Download