Beta 928/16 — Verloopdop 3/4” naar 1”
Specificaties
| Model | 928/16 |
| Artikelcode | 009280807 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,316 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 21 × 8 × 4 cm |
| EAN | 8014230036335 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 65 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
928_slash_16_nl.pdf
Download