Beta 928B/C12 — 12 twaalfkant dopsleutels en 4 toeboren in plaatstalen kist
[cassette grootte] 530x220x80 mm - [gewicht] 13,5 kg
Specificaties
| Model | 928B/C12 |
| Artikelcode | 009280957 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 15,4 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 58 × 24 × 11 cm |
| EAN | 8014230667720 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
928B_slash_C12_nl.pdf
Download