Beta 928/36A — 3/4” handgreep met kniegewricht
Specificaties
| Model | 928/36A |
| Artikelcode | 009280844 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,485 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 57 × 8 × 3 cm |
| EAN | 8014230196749 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 545 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_36A_nl.pdf
Download