Beta 928/15 — Verloopdop 3/4” naar 1/2”
Altijd het toegestane koppel volgen
en gelijkmatig en progresief aantrekken
om het breken en eventuele verwondingen
te voorkomen.
Specificaties
| Model | 928/15 |
| Artikelcode | 009280801 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,175 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 19 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230036328 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 51,5 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
928_slash_15_nl.pdf
Download