Beta 928A/C12 — 12 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren in plaatstalen kist
[cassette grootte] 530x220x80 mm - [gewicht] 13,5 kg
Specificaties
| Model | 928A/C12 |
| Artikelcode | 009280955 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 15,94 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 57 × 24 × 11 cm |
| EAN | 8014230667713 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
928_dot__dot__dot__slash_C12_nl.pdf
Download