Beta 928/RN55 — Ratelmechanisme voor 928/55 NEW
Specificaties
| Model | 928/RN55 |
| Artikelcode | 009281115 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,372 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8054809638713 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_RN55_nl.pdf
Download