Beta 928/42 — 3/4" wringstaaf
Specificaties
| Model | 928/42 |
| Artikelcode | 009280850 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,404 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 52 × 8 × 5 cm |
| EAN | 8014230036373 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 450 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_42_nl.pdf
Download