Beta 928/25 — 3/4" cardangewricht
Specificaties
| Model | 928/25 |
| Artikelcode | 009280830 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,631 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 12 × 7 × 7 cm |
| EAN | 8014230534107 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 108 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_25_nl.pdf
Download