Beta 928/55N — 3/4omschakelbare ratel, 72 tands
Eigenschappen:
• Opnamehoek: 5°
• Compacte ratelkop
• Omschakelbaar met één hand
• Uitstekende mechanische eigenschappen
• Ophanggat
Specificaties
| Model | 928/55N |
| Artikelcode | 009281155 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,35 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 62 × 7 × 5 cm |
| EAN | 8054809543208 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 504 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |