Beta 920A/C11 — Doppendoos met 11 dopsleutels en 2 toebehoren
Doppendoos met 11 dopsleutels
en 2 toebehoren
Specificaties
| Model | 920A/C11 |
| Artikelcode | 009200921 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,693 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 34 × 14 × 6 cm |
| EAN | 8014230106601 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |