Beta 920/58 — 1/2" omschakelbare ratel met draaibare handgreep, 52 tands ratelmechanisme
• Werking door het draaien van de handgreep
• Dop vergrendelingsknop
• Omschakelen door ring op de ratelkop • Twee componenten handgreep
Specificaties
| Model | 920/58 |
| Artikelcode | 009200926 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,763 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8014230755700 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 281 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_58_nl.pdf
Download