Beta 920A/C17MR — 17 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren met foam inleg in metalen kist.
Nieuwe draaibare ratel is ideaal voor het werken in kleine ruimte
[cassette grootte] 420x185x60 mm 5,1 kg
Specificaties
| Model | 920A/C17MR |
| Artikelcode | 009200937 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 5,229 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 43 × 21 × 7 cm |
| EAN | 8014230762227 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920A_slash_C17MR_nl.pdf
Download