Beta 920A/C17HR — 17 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren in harde foam inleg, in metalen kist
Nieuwe draaibare ratel is ideaal voor het werken in kleine ruimte
• Ratel met draaibare handgreep
[cassette grootte] 420x185x60 mm - [gewicht] 5,1 kg
Specificaties
| Model | 920A/C17HR |
| Artikelcode | 009200939 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 5,226 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 43 × 20 × 7 cm |
| EAN | 8014230789286 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920A_slash_C17HR_nl.pdf
Download