Beta 920AS/C10 — Doppendoos met 10 twaalfkant dopsleutels en 2 toebehoren
Doppendoos met 10 twaalfkant
dopsleutels en 2 toebehoren
Specificaties
| Model | 920AS/C10 |
| Artikelcode | 009200919 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,699 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 17 × 7 cm |
| EAN | 8014230106595 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920AS_slash_C10_nl.pdf
Download