Beta 910/58 — 3/8" omschakelbare ratel met draaibare handgreep, 52 tands ratelmechanisme
• Werking door het draaien van de handgreep
• Dop vergrendelingsknop
• Omschakelen door ring op de ratelkop • Twee componenten handgreep
Specificaties
| Model | 910/58 |
| Artikelcode | 009100884 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,454 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 6 × 4 cm |
| EAN | 8014230750026 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 222 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_58_nl.pdf
Download