Beta 910/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor per 606/6, 606/10, 612, 666/6, 666/10, 910/55
draaiend mechanisme ratels voor
per 606/6, 606/10, 612, 666/6, 666/10, 910/55
599DGT/6-606/6-606/10-612-665/6-665/10-665LB/6
666/6-666/10-668RGC/6-668RGC/10-666/5
666HS/5-666HS/10-666 LBF.FT/5-666 LBF.FT/10
Specificaties
| Model | 910/R55 |
| Artikelcode | 009100879 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,058 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230033679 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_R55_nl.pdf
Download