Beta 910/42 — 3/8” wringstaaf
Specificaties
| Model | 910/42 |
| Artikelcode | 009100854 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,167 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 6 × 4 cm |
| EAN | 8014230033655 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 210 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_42_nl.pdf
Download