Beta 910/25 — 3/8” cardangewricht
Specificaties
| Model | 910/25 |
| Artikelcode | 009100830 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,077 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 15 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230033624 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 54,6 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_25_nl.pdf
Download