Beta 910/40 — 3/8” T-sleutel met cardangewricht
Specificaties
| Model | 910/40 |
| Artikelcode | 009100850 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,378 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 48 × 5 × 4 cm |
| EAN | 8014230033648 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 420 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_40_nl.pdf
Download