Beta 910MQ/PT 12 — Ingestelde verlengstukken met 3/8" aandrijfvierkant
Specificaties
| Model | 910MQ/PT 12 |
| Artikelcode | 009100801 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,239 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 6 × 4 cm |
| EAN | 8014230103433 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
910MQ_slash_PT_nl.pdf
Download