Beta 920MQ/22 — 1/2” verlengstuk
Specificaties
| Model | 920MQ/22 |
| Artikelcode | 009200805 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,418 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 31 × 9 × 3 cm |
| EAN | 8014230103082 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_22_nl.pdf
Download