Beta 920MQ/21 — 1/2” verlengstuk
Specificaties
| Model | 920MQ/21 |
| Artikelcode | 009200804 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,218 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 18 × 10 × 3 cm |
| EAN | 8014230103075 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_21_nl.pdf
Download