Beta 910BP/SB6L — Set van dopsleutels met kogelkop voor binnenzeskant schoeven, 3/8" aansluiting, verchroomd - gebruneerd inzetstuk
Set van dopsleutels met kogelkop voor
binnenzeskant schoeven, 3/8" aansluiting,
verchroomd - gebruneerd inzetstuk
4L-5L-6L-7L-8L-10L mm
Specificaties
| Model | 910BP/SB6L |
| Artikelcode | 009100596 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,52 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 22 × 15 × 3 cm |
| EAN | 8014230950563 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
910BP_slash_SB6L_nl.pdf
Download